SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA SLAVONSKI BROD
PROFESORI I NASTAVA
Popis zaspolenih u školskoj godini 2014./2015.
1. Alaber Ivanka - vjeroučiteljica – bolovanje
2. Baličević Julka - njemački jezik – zamjena za J.Jelinić-Bošnjak
3. Baričević-Suda Mirta - stručni učitelj zdravstvene njege
4. Boić Marina - prof. hrvatskog jezika - na određeno
5. Borić Blanka - prof.politike i gospodarsta – na određeno
6. Bošnjaković Marina - stručni učitelj zdravstvene njege – na određeno
7. Cvančić Jasmina - stručni učitelj zdravstvene njege – na određeno
8. Čavić Jasminka - tajnica
9. Čonka Daria - stručni učitelj fizioterapije
10. Čurić Sanja - stručni učitelj fizioterapije- na određeno
11. Đurinski Jasmina - stručni učitelj zdravstvene njege- na određeno
12. Fischer Marija - prof. hrvatskog jezika
13. Galić Marko - prof. latinskog jezika -zamjena za bol. Jelinić
14. Galojlić Dominik - vjeroučitelj – zamjena za bolovanje Alaber I.
15. Grgurević Zdravko - prof. biologije i kemije
16. Harambašić Sanja - računovođa
17. Harambašić Zoran - prof. informatike – na određeno
18. Hegol Katarina - bacc sestrinstva – na određeno
19. Hronjec Antonija - bacc sestrinstva – na određeno
20. Jagodar Josip - prof. geografije i sociologije
21. Jelić Marija - stručni učitelj zdravstvene njege
22. Jelinić- Bošnjak Jelena - prof. engl i njem. jezika- ravnateljica
23. Jelinić Kristina - prof. latinskog i hrvatskog jezika - bolovanje
24. Jergović Snježana - prof. etike
25. Josipović Marija - stručni učitelj zdravstvene njege
26. Jurić Irena - stručni učitelj fizioterapije- bolovanje
27. Karlović Jasna - stručni učitelj zdravstvene njege
28. Klaričić Marijan - prof. biologije i kemije – na određeno
29. Klepić Valentin - domar
30. Križanović Maurer Suzana - stručni učitelj zdravstvene njege
31. Kuna Josip - prof. biologije i kemije
32. Kuprešak Ivana - stručni učitelj zdravstvene njege
33. Lokmer Ivana - prof. latinskog i engleskog jezika
34. Majski Darko - stručni učitelj fizioterapije-zamjena za Jurić I
35. Martić Lara - prof. pedagogije – na određeno
36. Matuško Ivana - stručni učitelj fizioterapije
37. Mikuš Ivan - prof. povijesti i zemljopisa
38. Miljević Tamara - prof. psiohologije
39. Novak Ružica - spremačica
40. Novaković Ankica - prof. engleskog jezika
41. Radovanović Boris - prof. tjelesne i zdravstvene kulture
42. Stanić Rusev Marinela - prof. fizike – na određeno
43. Stepić Dražen - stručni učitelj zdravstvene njege
44. Sušak Viktor - stručni učitelj zdravstvene njege
45. Šnajder Josip - stručni učitelj zdravstvene njege – na određeno
46. Šoštarić Slavica - stručni suradnik - pedagog
47. Tomašević Dijana - stručni učitelj zdravstvene njege
48. Tomić Slavica - stručni suradnik-knjižničar
49. Tonkić Ljiljana - prof. hrvatskog jezika
50. Utvić Ljiljana - spremačica
51. Zečević Vicka - prof. matematike
52. Zubak Marina - bacc sestrinstva - određeno